Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Stasin

Stasin, lubelskie

  • 1 797 000 zł
  • 140 m²
  • 12 835,71 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Jurowicz

Skontaktuj się

Dom Stasin

Stasin, lubelskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 797 000 zł

140 m²

12 835,71 zł/m²

Dom Stasin

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 797 000 zł 140 m² 12 835,71 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 369 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2006

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 369 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2006

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 797 000 zł (12 835,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 140 m², 6 pokoi, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2006
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 369 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mój Kąt Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 19/17215/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Twój własny azyl pod miastem dom, w którym natura puka do drzwi (a czasem nawet puka w drzewo!)

Wyobraź sobie poranek. Siedzisz na tarasie z kubkiem gorącej kawy. Dookoła panuje absolutna cisza, przerywana jedynie miarowym stukotem to lokalny dzięcioł, który regularnie nawiedza posesję, uparcie próbując wydziobać sobie gniazdko w jednym z pobliskich drzew. Patrzysz dalej, a za płotem rozciąga się szczere pole, stanowiące istną autostradę dla dzikiej fauny. (...)

Agent

Tomasz Jurowicz

732 665...

732 665 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent